sobota 11. dubna 2015

Dokonalost v každé z nás

Milé dámy,

denně se každá z nás honí za ideály. Která z nás by nechtěla být krásnější, štíhlejší, vyšší, chytřejší, vtipnější, prostě dokonalejší.

Kam však sahají hranice dokonalosti a kdo je vlastně dokonalý? 
Když sledujeme televizi nebo internet je zde spousta krásných dívek a žen. Možná právě jedna z nich se stala vašim ideálem krásy. Nejspíše toužíte být jako ona. Zkuste si odpovědět na otázku: Co dělá tuhle ženu tak dokonalou? Odpověď je jednoduchá. Je to její originalita a sebevědomí. Uvědomuje si svou jedinečnost, nestydí se za sebe a je spontánní.

Každá z nás je originál.

Jsme dokonalé takové jaké jsme. Proč si toho nevážíme? Naše originalita je ta nejskvělejší věc, kterou jsme mohli získat. Vždyť kdyby jsme byli všichni stejní, byl by svět nudný. Zapomeňte na strach uvnitř vás. Zkuste na chvíli zahodit přetvářku. Buďte sama sebou. Smějte se, plačte, tančete, buďte svá.

 Že to nejde? Že nejste dost krásná? 

 Dostali jsme velký dar jménem život. Nepromrhejme ho tím, že jej budeme žít sešněrovaní a nešťastní. Proto jsme jej nedostali. Každá z nás má nějaké poslání a vše co se nám v životě stalo, ať už to bylo sebekrutější a nehorázně to bolelo, stalo se to proto, aby nás to posunulo dál, aby to z nás udělalo lepšího člověka. Nenechme se zlomit, bojujme. Staňme se lepším člověkem, staňme se sami sebou. Nezáleží na tom co si myslí vaše okolí. Nikdo vás nezná tak dobře, jako vy, nikdo z nich nevidí do vaší duše. Bolest, která vás vyřadila ze hry vás může vrátit v ještě lepší formě než předtím. Prosím bojujte, nenechte se zlomit nepřízní osudu. Ukažte všem co o vás pochybují. Všem co vám diktují, že se dokážete postavit na vlastní nohy a jít dál. Využijte nový začátek pro to, aby jste přestaly být kopií a staly se originálem, kterým jste měli být. Každou ránu, kterou vám osud zasadí a že jich nebude málo využijte ve svůj prospěch. Využijte ji pro nový začátek. Nepřestávejte se o sebe starat jen proto,, že vám někdo, nebo něco ublížilo. Naopak udělejte právě kvůli tomu ze sebe krásnějšího člověka. Ne pro lidi kolem vás, ale pro sebe. Protože vy za to stojíte.

Bojujte za nový začátek, za krásnější a šťastnější život. 
Jste originál

Žádné komentáře:

Okomentovat