Přeskočit na hlavní obsah

Dokonalost v každé z nás

Milé dámy,

denně se každá z nás honí za ideály. Která z nás by nechtěla být krásnější, štíhlejší, vyšší, chytřejší, vtipnější, prostě dokonalejší.

Kam však sahají hranice dokonalosti a kdo je vlastně dokonalý? 
Když sledujeme televizi nebo internet je zde spousta krásných dívek a žen. Možná právě jedna z nich se stala vašim ideálem krásy. Nejspíše toužíte být jako ona. Zkuste si odpovědět na otázku: Co dělá tuhle ženu tak dokonalou? Odpověď je jednoduchá. Je to její originalita a sebevědomí. Uvědomuje si svou jedinečnost, nestydí se za sebe a je spontánní.

Každá z nás je originál.

Jsme dokonalé takové jaké jsme. Proč si toho nevážíme? Naše originalita je ta nejskvělejší věc, kterou jsme mohli získat. Vždyť kdyby jsme byli všichni stejní, byl by svět nudný. Zapomeňte na strach uvnitř vás. Zkuste na chvíli zahodit přetvářku. Buďte sama sebou. Smějte se, plačte, tančete, buďte svá.

 Že to nejde? Že nejste dost krásná? 

 Dostali jsme velký dar jménem život. Nepromrhejme ho tím, že jej budeme žít sešněrovaní a nešťastní. Proto jsme jej nedostali. Každá z nás má nějaké poslání a vše co se nám v životě stalo, ať už to bylo sebekrutější a nehorázně to bolelo, stalo se to proto, aby nás to posunulo dál, aby to z nás udělalo lepšího člověka. Nenechme se zlomit, bojujme. Staňme se lepším člověkem, staňme se sami sebou. Nezáleží na tom co si myslí vaše okolí. Nikdo vás nezná tak dobře, jako vy, nikdo z nich nevidí do vaší duše. Bolest, která vás vyřadila ze hry vás může vrátit v ještě lepší formě než předtím. Prosím bojujte, nenechte se zlomit nepřízní osudu. Ukažte všem co o vás pochybují. Všem co vám diktují, že se dokážete postavit na vlastní nohy a jít dál. Využijte nový začátek pro to, aby jste přestaly být kopií a staly se originálem, kterým jste měli být. Každou ránu, kterou vám osud zasadí a že jich nebude málo využijte ve svůj prospěch. Využijte ji pro nový začátek. Nepřestávejte se o sebe starat jen proto,, že vám někdo, nebo něco ublížilo. Naopak udělejte právě kvůli tomu ze sebe krásnějšího člověka. Ne pro lidi kolem vás, ale pro sebe. Protože vy za to stojíte.

Bojujte za nový začátek, za krásnější a šťastnější život. 
Jste originál

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.