Přeskočit na hlavní obsah

Korektory pro bledulky.

Již jsme si napsali něco o makeupech pro nás něžné víly, které máme problém v ČR sehnat světlý makeup a nyní se podíváme blíže na korektory .
Korektory:
První korektor bude od přírodní kosmetiky Alverde. Seženete jej v síti drogerií DM.

Jmenuje se tuším makeup proti zarudnutí pleti, mají ho i v tyčince, která je tužší. Mě více vyhovuje verze v kelímku, lépe se roztírá, je mazlavější. Na celý obličej bych jej nedoporučovala, ale na pupínky a zarudlá místa je úplně perfektní. Taky velmi příjemně voní.

Další je aknecolor llight. Většina lidí co znám si kupuje aknecolor v obou barvách a ty si pak smíchá dle potřeby, já používám pouze světlý, Aknecolor je perfektní na pupínky, během pár hodin je vysuší. Jeho cena je přijatelná a koupíte jej v každé lékárně bez lékařského předpisu. Pokud budete aknecolory míchat nezapomeňte, že výsledná barva by měla být světlejší než váš makeup.
Znám více firem co prodává korektory v zelené barvě, které se mají přizpůsobit pleti, spoustu jsem jich dokonce vyzkoušela, nakonec jsem však zůstala u těchto dvou, které sedí k mé pleti nejlépe a jsou cenově dostupné pro všechny. Vím ovšem, že každý máme pleť jinou a to co vyhovuje mně, nemusí sedět někomu jinému. Budu ráda, když mi napíšete, jaké korektory používáte vy a jaký by jste už nikdy nekoupili. Příště se podíváme blíže na pudry pro nás bledulíny. S těmi se v poslední době doslova roztrhl pytel, kéž by to tak bylo do budoucna i s makeupy.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.