Přeskočit na hlavní obsah

Nedělej nic co nemůžeš vrátit

Jsou čtyři věci, které se nedají nikdy vrátit
KÁMEN, který jsme už hodili...
SLOVO, když už jsme ho vyslovili...
PŘÍLEŽITOST, kterou jsme už propásli...
a ČAS který už uplynul...

Proto prosím přemýšlejme, než uděláme cokoliv z těchto i dalších věcí. Lepší je věc dvakrát promyslet, než někomu ublížit. Ne každý je silný jako vy a ten kámen či slovo jej může nehorázně ranit. Chovejme se k lidem kolem sebe s úctou, ať už jde o jakéhokoliv člověka, tu úctu si zaslouží. Pamatujte si jedno, člověk je takový jakým ho chceme mít. Když na něm uvidíme jen jeho dobré vlastnosti a potlačíme ve své mysli ty špatné, hned se nám bude žít líp. Ano jsou věci, které se nedají odpustit, ale musí se s nimi žít a věřte tomu, že člověk, který vám ublížil, tu křivdu neprožívá tak jako vy, jestli se k ní vůbec kdy vrací. Netrapte se minulostí, zkuste objevit krásu přítomnosti a to, jak překrásní mohou být lidé kolem vás. Najděte v nich to dobro a pomozte jim najít tu správnou cestu a pokud to nejde, nechte je jít, najde se někdo jiný, kdo jim pomůže a stejně tak někde existuje i člověk, který pomůže vám, jen tu na něj možná momentálně není místo. Věřte tomu a nevzdávejte se. Bojujte za lepší zítřky.


zdroj: http://www.zivotvesvychrukou.cz/novinky/k-zamysleni/

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.