Přeskočit na hlavní obsah

Podzim aneb co přes sebe

Nevím jak vy, ale já miluji podzim a jeho barvy. Baví mě procházet se po parku a sbírat spadané listí všech barev. Rozhrnovat nohama ten navrstvený barevný koberec, který tak překrásně voní. Poslouchat šustění padajícího listí, nebo na lavičce sledovat, jak se jednotlivé lístky spouštějí k zemi. Přeskakovat kaluže a tančit mezi kapkami deště. Ve volném čase sbírat jen tak z rozmaru kaštany a sledovat při tom veverky. Nebo vyrazit pro lískové ořechy a šípky na vánoční cukroví.


Večer si zapálit svíčku, uvařit dobrý čaj či dýňové latté a zachumlat se s dobrou knížkou pod hřejivou deku. Na klín si vzít některého ze svých mazlíčků, který mě bude spokojeně zahřívat a s láskou přivírat očka a pozdřimovat. Mezi lahodnými doušky, prohrabovat jeho hebkou srst a užívat si chvíle pohody a odpočinku.

Ale počkat, že by ten podzim přece jen nebyl tak ideální? Zima, déšť, chladný vítr. Chce to správně se obléknout a tady začíná teprve to pravé dobrodružství. Aneb co vlastně obsahuje podzimní šatník.

Trenčkot
Hodí se spíše na teplejší podzimní dny, je to takové jednoduché řešení jak k šatům tak i džínám. Trenčkot obvykle volím v univerzální barvě, tak aby se mi hodil ke všemu.

Teplejší kabátky:
Když se však ochladí, tak jako letos, přicházejí na řadu teplejší kabátky. Vybírám opět tak, abych si je mohla obléknout k většině oblečení a hlavně protože nosím hodně šaty, tak aby se hodili i k šatům.Vestičky:
Jen tak přes tričko, nebo přes svetr, hodí se vždy a skvěle zahřejí.

Ponča
Miluji ponča přes šaty, na společenské akce.

Pršiplášť
Nepostradatelná věc do deštivého počasí.Tak tolik k podzimnímu odívání, snad jste načerpali nějakou inspiraci. 

Přeji krásný a hřejivý podzim.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.