Přeskočit na hlavní obsah

Podzim aneb co přes sebe

Nevím jak vy, ale já miluji podzim a jeho barvy. Baví mě procházet se po parku a sbírat spadané listí všech barev. Rozhrnovat nohama ten navrstvený barevný koberec, který tak překrásně voní. Poslouchat šustění padajícího listí, nebo na lavičce sledovat, jak se jednotlivé lístky spouštějí k zemi. Přeskakovat kaluže a tančit mezi kapkami deště. Ve volném čase sbírat jen tak z rozmaru kaštany a sledovat při tom veverky. Nebo vyrazit pro lískové ořechy a šípky na vánoční cukroví.


Večer si zapálit svíčku, uvařit dobrý čaj či dýňové latté a zachumlat se s dobrou knížkou pod hřejivou deku. Na klín si vzít některého ze svých mazlíčků, který mě bude spokojeně zahřívat a s láskou přivírat očka a pozdřimovat. Mezi lahodnými doušky, prohrabovat jeho hebkou srst a užívat si chvíle pohody a odpočinku.

Ale počkat, že by ten podzim přece jen nebyl tak ideální? Zima, déšť, chladný vítr. Chce to správně se obléknout a tady začíná teprve to pravé dobrodružství. Aneb co vlastně obsahuje podzimní šatník.

Trenčkot
Hodí se spíše na teplejší podzimní dny, je to takové jednoduché řešení jak k šatům tak i džínám. Trenčkot obvykle volím v univerzální barvě, tak aby se mi hodil ke všemu.

Teplejší kabátky:
Když se však ochladí, tak jako letos, přicházejí na řadu teplejší kabátky. Vybírám opět tak, abych si je mohla obléknout k většině oblečení a hlavně protože nosím hodně šaty, tak aby se hodili i k šatům.Vestičky:
Jen tak přes tričko, nebo přes svetr, hodí se vždy a skvěle zahřejí.

Ponča
Miluji ponča přes šaty, na společenské akce.

Pršiplášť
Nepostradatelná věc do deštivého počasí.Tak tolik k podzimnímu odívání, snad jste načerpali nějakou inspiraci. 

Přeji krásný a hřejivý podzim.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Jaro se značkou balea

Venku to začíná vypadat nadějně nemyslíte? Třeba se konečně dočkáme teplejších dnů. Nevím, jak vy, ale já už se jich nemůžu dočkat. Zima mě už začíná nudit a jen s očekáváním vyhlížím první paprsky, které konečně vytáhnou ze zmrzlé země krokusy a sněženky. Hned ten svět bude vypadat trochu veseleji.

K jaru patří i kosmetika se svými jarními novinkami a vůněmi, které ten krásný pocit umocní. Už dávno jsem si zamilovala značku balea. Má úžasné, voňavé sprcháče, tělová mléka a pěny, které mi dělají společnost skoro každý den. Miluji tu pestrost vůní, které nabízejí. A s čím přichází balea na jaro?

Tyhle novinky jsou zatím dostupné v Německu, je možné, že k nám se dostanou s menším zpožděním.Broskvový sprchový gel a tělové mléko.
Úžasná cestovní sada, gel na ruce a krém. Gel  má  navíc úžasnou vychytávku a to ouško, které se dá přidělat na tašku nebo třeba batoh, na festivaly naprosto ideální. Gel na ruce se prodává i v dalších dvou provedeních, takže si ten svůj najde určitě každý.  Spr…