úterý 3. listopadu 2015

Mé stálice v péči o pleť

Tak jako každá žena zbožňuji, když můžu opečovávat své tělo. Můj vzhled je vizitkou mého vnitřního rozpoložení, když se o sebe starám připadám si krásnější, milovanější a hned je i ten den příjemnější. Každá žena by se o sebe měla starat. Ne pro někoho jiného, ale sama pro sebe! Musíme se mít rády, aby nás mělo rádo i naše okolí.

Možná nepoužívám to co jiné bloggerky a jiné ženy, takže možná některé z vás budou mít námitky, že v tomto výčtu přípravků něco chybí, ale jsem ráda sama sebou a myslím, že poslouchat názory většiny je směšné, byli jsme stvořeni jako samostatné bytosti a každé z nás mohou sedět jiné postupy, jiné přípravky. Ale o tom snad někdy jindy.

Takže jdeme na to:

Něco na odlíčení:

Odlíčení očí nijak zvlášť neřeším, díky svým dlouhým řasám nosím řasenku opravdu jenom vyjímečně, linku taky na mně téměř neuvidíte. Takže mi stačí prachobyčejný odličovač. Momentálně mám odličovat od značky Amia. V případě nouze není na škodu vyzkoušet kokosový olej, párkrát jsem s ním odlíčila i věci, co opravdu nešli dolů.

Na odlíčení obličeje používám už roky tmavě modrý clean and clear blackhead cleaning.

Pleťové tonikum:

Protože jsem blázen do homemade kosmetiky, propadla jsem v poslední době výrobě domácích tonik. Momentálně mi leží v lednici lahvička tonika z ovesných vloček, do kterého jsem přidala na ovonění špetku skořice.


Věci co používám ve sprše:

Ve sprše jsem si absolutně zamilovala tyhle peelingy od firmy balea. Nejenom, že je můžete využít jako čistící gel, peeling nebo masku, ale také moc příjemně voní a moji pleť na rozdíl od garnieru nevysušují.

Potom je tu tento zázrak pro změnu z drogerie Rossmann od jejich značky rival de loop. Stačí jej nabrat jen trošičku, takže vydrží opravdu dlouho. Obsahuje výtažky s ginkobiloby a okurky.

Mýdlo na obličej:
Zde dávám jasný palec nahoru firmě Lush a jejímu fresh farmaci, i když někdy velmi špatně pění,zato pleť nádherně vyčistí, používám jej hlavně ráno a nemůžu si jej vynachválit. Prostě heřmánek, čajovník, růže a levandule. Stvořeno pro princezny, teď už jen ulovit toho prince. Navíc milovnice zvířat potěší, že je veganský.
Masky:

Opět je tu značka rival de loop a tentokrát s úplně úžasnou maskou. Lepší pro můj obličej snad ani neexistuje.

Další mou stálicí, do které jsem se zamilovala nejenom kvůli jejímu složení, vlastnostem, ale hlavně kvůli její vůni je Mask o magnaminty. To je prostě závislost. Vždy se nemůžu dočkat až budu mít zase lazy day a budu si ji moct nanést na obličej a užívat si tu její perfektní vůni. To jsou chvíle, kdy se péče o pleť stává opravdovým požitkem.

1 komentář:

  1. Zdravím, ta maska balea 3 in 1 je fakt super stejně jako rival de loop obě znám a fakt doporučuji. Jen ta druhá docela vysušuje pleť takže po použití promazat ale pro někoho kdo má mastnou pleť je fakt super :)

    OdpovědětVymazat