sobota 6. února 2016

Dárky k valentýnu pro něj

Taky si lámete hlavu čím uděláte radost svému miláčkovi k Valentýnu? Ano zavděčit se mužům je někdy opravdu těžké. Tady je pár tipů:

Půllitr:
Každý český chlap miluje pivo. Aby taky ne, je to náš národní nápoj. Tak co mu koupit jeho vlastní půllitr?
Třeba tenhle chladící je skvělý:
Nebo je libo půllitr se jménem či vlastním obrázkem?
Ten seženete například zde

Hodinky:
Kterému chlapovi by se nehodily hodinky, třeba by alespoň jednou přišel někam včas. A i kdyby ne tak tím získá alespoň krásný módní doplněk k svému outfitu.

damejidlo.cz poukaz:
Vhodné obzvláště pro studenty, kteří jsou líni si sami uvařit, nebo pizza na nějakou tu studentskou party se hodí vždycky. Stejně tak jde koupit i poukazy do oblíbených restaurací.

Dárková karta do elektra:
Nakupuje váš miláček rád v elektru, ale vy se v tom vážně nevyznáte a nevíte co by se mu mohlo líbit? Tak co třeba poukázku do elektra? Takové poukázky nabízí třeba datart.

Lístky:
Pokud rádi spolu chodíte do kina nebo divadla, co koupit několik lístků dopředu? Není nic krásnějšího než společně strávený čas a nezapomenutelné zážitky.

Tričko s vlastním potiskem:
Tričko s vaší společnou fotkou, nebo vtipným nápisem je také skvělý nápad, který určitě neurazí žádného muže.

Společný výlet:
Jak jsem již psala, není nad společné zážitky. Takový nezapomenutelný výlet ať už třeba do stověžaté Prahy, nebo do  romantických Benátek není k zahození. Rozumné ceny má třeba společnost Eurotrips.cz

Vyvolání fotek:
A po společném výletu nesmíme samozřejmě zapomenout ani na vyvolání té spousty zamilovaných fotek, které vám budou zabírat místo ve foťáku, případně počítači. Na slevových serverech najdete v jednom kuse slevy na vyvolání fotek. Takže pokud je váš miláček vášnivý fotograf neváhejte.

Žádné komentáře:

Okomentovat