Přeskočit na hlavní obsah

Decibely lásky recenze

Tak jsem vyrazila na slavnostní uvedení filmu Decibely lásky v Ostravě. Plně vyprodané byli celé dva sály v kině cinestar. Velkým tahákem na tento film se stalo veřejné uvedení filmu přímo Michalem Davidem a některými herci a slibovaná autogramiáda. Celá akce začínala v 17:30 v obchodním centru Futurum. Pod pódiem se sešla spousta lidí. Před autogramiádou vystoupil se dvěmi písničkami autor hudby Michal David a poté zazpívala svou píseň i Alžběta Bartošová. Následovala autogramiáda Michala Davida, Alžběty Bartošové, Miloslava Halíka a Anety Vrzalové.
Po jejím skončení jsme se přesunuli do promítacího sálu, kde nám zatančila skupina Beat up své vystoupení na písně Michala Davida. Následoval prostor, kdy se diváci mohli dotazovat tvůrců na průběh natáčení.
Samotný film, či spíše muzikál byl slabší. Nebýt asi dvou až tří známých hitů Michala Davida a několika nových písní a pár pěkných choreografií, nebylo by skoro na co koukat. Jen mě mrzí pojetí písní, když zpívá Filip Cíl na konkurzu do muzikálu, kde se uchází o hlavní roli píseň Láska z muzikálu Tři mušketýři, zazpívá ji tak neskutečně falešně, že mě až udivuje, že jej do muzikálu vzali. A když na konci filmu zapěje Karel Gott s Ivou Janžurovou předělanou písničku To stárnutí zrádné z muzikálu Kat Mydlář mají ti co tuhle píseň znají co dělat aby se nerozesmáli. Nebo snad nerozplakali?

Jedno se musí ale Michalu Davidovi uznat, je to legenda, která si vždycky svoje fanoušky najde a film je ve výsledku přece jenom lepší než Andílci za školou, kteří byli tak trochu krok vedle.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Jaro se značkou balea

Venku to začíná vypadat nadějně nemyslíte? Třeba se konečně dočkáme teplejších dnů. Nevím, jak vy, ale já už se jich nemůžu dočkat. Zima mě už začíná nudit a jen s očekáváním vyhlížím první paprsky, které konečně vytáhnou ze zmrzlé země krokusy a sněženky. Hned ten svět bude vypadat trochu veseleji.

K jaru patří i kosmetika se svými jarními novinkami a vůněmi, které ten krásný pocit umocní. Už dávno jsem si zamilovala značku balea. Má úžasné, voňavé sprcháče, tělová mléka a pěny, které mi dělají společnost skoro každý den. Miluji tu pestrost vůní, které nabízejí. A s čím přichází balea na jaro?

Tyhle novinky jsou zatím dostupné v Německu, je možné, že k nám se dostanou s menším zpožděním.Broskvový sprchový gel a tělové mléko.
Úžasná cestovní sada, gel na ruce a krém. Gel  má  navíc úžasnou vychytávku a to ouško, které se dá přidělat na tašku nebo třeba batoh, na festivaly naprosto ideální. Gel na ruce se prodává i v dalších dvou provedeních, takže si ten svůj najde určitě každý.  Spr…