Přeskočit na hlavní obsah

Koho sleduji na youtube?

Každý máme své oblíbence. Koho sleduji já?

Odvázané rodinky:

U mě to začalo u nás dobře známými Sacconejolys. Kdo by se hned nezamiloval do roztomilé Emilie nebo malinkého Eduarda, kteří neustále tropí nějaké lotroviny? A co teprve ta obří smečka pejsků? Děti dokáží být úžasné téma k odreagovaní a co si budeme povídat, Sacconejolyovi jsou tak trošku dokonalá rodinka, která má vše, nebo se aspoň tak tváří.


A v poslední době jsem propadla i kouzlu Shaytards. Věděla jsem o nich už dříve, ale jako bezstarostní blázniví Američané s pěti dětmi na mě  byli přece jenom trošku silná káva. Poslední dobou však nevěřícně koukám a nestačím se divit. Dětičky lítající po obchoďáku a pojídající různé potraviny, velký statek plný zvířat, bezstarostná maminka, která ,,zvládá" pět dětí a hlavně bláznivý tatínek, se kterým si užijí spoustu legrace. Nikdo nic neřeší, nikomu nevadí zablácené oblečení při hře nebo snad jiný nepořádek. Prostě něco co v Česku neuvidíte.

Dokonalé holky:

Tak sem bych určitě zařadila A cup of style. Vsadím se, že je většina z vás velmi dobře zná. Koukám na ně hlavně ze zvědavosti a musím přiznat, že děvčata jsou velmi inspirativní v mnoha směrech. Ve mně však vyvolávají pocit, že jsou až nadlidsky dokonalé. Což je trošku depresivní. Sleduji je když se potřebuji nakopnout a trošku inspirovat.

zdroj obrázku
Petra lovely hairs je spíše taková střední cesta, kromě líčení, díky kterému je asi na české youtube sféře známá má i spoustu užitečných videí o sebevědomí, úzkostech atd.

Skutečné holky:

Svět podle Lu byla člověkem, kvůli kterému jsem si založila účet na youtube a první komu jsem dala odběr. Je to pravý opak A cup of style. Je to normální člověk, na nic si nehraje, není dokonalá a ani se tak před fanoušky netváří, naopak narovinu mluví i o těch nepříjemných životních situacích, kterých v jejím životě nebylo málo. Takže pokud už nechcete koukat na dokonalé osudy dokonalých youtuberů a chcete si u videa i občas zabrečet doporučuji Lu. Mimo to se také dozvíte jak se líčit, oblékat, vyrobit vlastní makeup, i jak uvařit netradiční jídla. 
zdroj obrázku

Jordan Bone:
Tahle slečna má můj obrovský obdiv, ač upoutaná na vozík, neschopná rozevřít ruce, dokáže s makeupem na sobě úplné zázraky. Kdybych tohle dokázala já svýma zdravýma rukama, byla bych nejšťastnější žena pod sluncem. Má ode mě palec nahoru, protože vyrovnat se s nepřízní osudu a otevřít se celému světu a ukázat, že i přesto nejsem k zahození, chce opravdu notnou dávku odvahy.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.