sobota 6. února 2016

Lednové nej

Tak leden je za námi a už nám začal dokonce i únor. Nějak rychle nám to utíká, po trošce sněhu, začíná pomalu venku vystrkovat paprsky sluníčko. A tak je načase zhodnotit, jak vypadal leden v mém podání. Aneb jaké výrobky a hlavně kosmetika u mě celý měsíc převyšovali.

Začínáme péčí o tělo a vlasy:
Po všech těch ovocných vůních jsem měla náladu na nějakou tu klasiku a tak vyhrál tento úžasně vonící medový sprcháč. Jak jinak než od balei. V chladných dnech jeho vůně úžasně zahřeje a mně připomíná dětství.

Vždy když se mi začnou lámat vlasy sáhnu po tomto gliss kuru, je to sice chemie plná silikonů, ale jak se říká, co zkazila chemie, napraví většinou jenom zase chemie. Šampon má takovou tu typickou mírně chemickou vůni, ta ale není nijak vlezlá takže to zas tak nevadí.

A nesmí samozřejmě chybět ani péče o konečky. Líbí se mi jak tento olejíček voní.

Ano konečně jsem se i já dočkala a mám svůj dtangler a nemohu si jej vynachválit.

Vanilkový sprej od Avonu, aneb proč si ještě chvíli nepřipomínat vánoce. Voní úžasně po vanilkových rohlíčcích, jen se zakousnout.

Když už vás přepadne nějaká ta viróza, a že jich v zimních měsících řádí, tak není nad horkou vanu s touto voňavou eukalyptovou tabletou.

Není nad to vyzkoušet občas něco nového a tyto balzámky na rty jsou skvělé. Nejenom, že mají jedinečný design, ale také skvěle voní a jsou slaďoučké.

A teď alespoň něco málo z péče o pleť:

Tak tohle je moje nová láska, úžasné neutrální mírně třpytivé barvičky. Výběr barev, který se dá použít pro každou příležitost, ať už jen tak do školy, či na zkoušku, ale také třeba na večerní líčení do divadla. Navíc obsahuje také rozjasňovač. Ideální velikost do kabelky.

Úžasný rozjasňovač, aneb když chcete být nepřehlédnutelná. Pozor nepřehánět.

2 komentáře:

  1. Všechny výrobky znám a všechny jsou luxusní :)

    OdpovědětVymazat