sobota 5. března 2016

Malí pomocníci do kabelky

Zná to každá z nás. Ráno strávíme v koupelně líčením, dokud nejsme spokojené se svým výsledkem (nebo dokud to prostě s mávnutím ruky nevzdáme). Jenomže ani ten nejdokonalejší makeup nevydrží celý den, obzvláště je li venku vlhko nebo příliš horko. Co si tedy přibalit do kabelky, aby jsme ani na konci dne nevyšli z role?

Zrcátko:
Zrcátko je asi základ každé milovnice kosmetiky a proto by nemělo chybět ani ve vaší kabelce. Nejlepší je takové, které má jednu část zvětšovací, lépe se s ním líčí. V dnešní době seženete nepřeberné množství zrcátek za rozumnou cenu. Doporučuji například zde

Matující papírky:
Pokud nás čeká teplejší den, nebo máme mastnější pleť, jsou tyto papírky skvělou volbou. Stačí přiložit a nasají mastnotu i přes makeup, který potom už jen přepudrujete a hotovo. Já mám tyhle od Umy, seženete je v Tetě za 50 Kč, v balení je jich sto.
Olejové tyčinky:
Máte sklony k pláči, nebo vám slzí oči kvůli čočkám? Známe to občas každá, rozteklá řasenka a linky dělající monokly pod očima nejsou zrovna cool. Proto sebou nosím vždy pár olejových tyčinek od bel se kterými snadno během chviličky odlíčím nedokonalý makeup.
Vlhčené ubrousky:
Ať už chcete z nějakého důvodu sundat makeup úplně, nebo jste se prostě jen při jídle upatlali a chcete to napravit, tak sáhněte po vlhčených ubrouscích. Skvělé jsou tyhle od linteo s plastovým uzávěrem.
Balzám na rty:
Když už i rtěnka vzala za své, nezapomínejte rty alespoň dostatečně hydratovat. Lepší nenalíčené ale hezké rty, než nalíčené ale suché a rozpraskané. U mě na plné čáře vyhrává tento od balei.
Gumička a pinetky:
Nikdy bychom neměli zapomenout mít u sebe gumičku, stačí nehoda, trochu deště a naše vlasy mohou vypadat příšerně. Potom není nad to schovat je do culíku.

Leštička na objektiv?
Za mě je to nejlepší štěteček do kabelky. Je skladný, vysunovací, takže se vám nezašpiní, případně nevypelíchá.


1 komentář: