čtvrtek 17. března 2016

Velikonoce a jaro v Lush

Lush naprosto zbožňuji, ale většinou si jej bohužel nemůžu dovolit. Kamenný obchod mají bohužel pouze v Praze a platit poštovné za to, že balíček většinou nedorazí úplně v pořádku, přece jen jde o křehké věci, mi přijde trošku škoda. Ale i tak si udělám jednou za čas radost jejich úžasně voňavými, ručně vyráběnými věcičkami. Líbí se mi ta filozofie, kterou Lush propaguje.

Čerstvost a ruční výroba, kdy s láskou někdo tvoří každý kousek těchto skvostů a ani jeden z nich tak není stejný. Každý si domů odnese svůj originál. Výrobek, kterému někdo věnoval svůj čas a svou zručnost. Lush tímto způsobem vytváří i dostatek pracovních míst. Výrobky pro Českou republiku jsou vyráběny v Chorvatském Zábřehu. Na produktech najdete samolepky se jménem a tváři člověka, který pro vás produkt vytvořil. Vidíte tak, koho jste podpořili.

Výrobky od Lush jsou navíc 100% vegetariánské, 85% veganské a především nejsou testovány na zvířatech. Navíc recyklují své kelímky, za pět prázdných kelímků, které jim donesete nebo zašlete, dostanete jednu čerstvou masku zdarma. Nejenom, že tak chráníte životní prostředí, ale ještě za to dostanete odměnu.

Výrobky pro velikonoce a jaro:


Bouncy bunny. Sprchové želé s vůní brazilských pomerančů. Cena 175 Kč
Bouncy bunny gift. Koupelová bomba spring bunny, mýdlo somewhere over the rainbow, spring bunny sprchové želé, bright side pěna do koupele. Cena: 750 Kč
Bunch of carrots. Znovupoužitelná pěna do koupele s tropickou vůní. Cena: 275 Kč.
Carrot. Obsahuje Bunch of carrot znovupoužitelnou pěnu, fluffy egg koupelovou bombu, the experimenter koupelová bomba, spring bunny koupelová bomba. Cena: 795 Kč.
Easter Pals. Šátek k zabalení dárku. Cena: 159 Kč.
Fluffy egg. Koupelová bomba se slaďoučkou vůní. Cena: 135 Kč.
Funky bunny. Růžové FUN 100g; Oranžové FUN 100g - samostatně neprodejné; Fialové FUN 100g - samostatně neprodejné; Bouncy Bunny sprchové želé. Cena: 650 Kč.
Gnome in the rhubarb. Šátek k zabalení dárku. Cena: 159 Kč.

Golden egg. Krémová koupelová bomba s olivovým olejem a kakaovým máslem. Cena: 159 Kč.
Good egg. Humpty Dumpty koupelová bomba; Fluffy Egg koupelová bomba; Dragons Egg koupelová bomba; Golden Egg krémová koupelová bomba; Brightside koupelová pěna 100g; Comforter koupelová pěna 100g. Cena: 995 Kč.

Humpty dumpty. Koupelová bomba se silicemi bergamotu a brazilského pomeranče. Cena: 275 Kč.

11 komentářů:

 1. Lush je skvělý! A ty mrkvičky jsou perfektní :)

  xxx

  CITC FASHION BLOG
  → Join the Giveaway!

  OdpovědětVymazat
 2. Ježiš to všechno vypadá tak neuvěřitelně roztomile! :3 Já jsem si od tét značky ještě nic nepořídila, ale snad to brzy napravím :)
  DENYII

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné a hlavně voňavé věcičky tam mají! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Já bohužel ještě neměla možnost nic od Lush vyzkoušet, taky se mi nechce platit za poštovné, zvlášť co se týče kosmetiky, protože nemám dobré zkušenosti...

  OdpovědětVymazat
 5. Lush mě svým složením ani cenou moc neupoutal. Nápady a zpracování však mají pěkné, to se jim musí nechat.

  Piosek
  www.piosek.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Tak mě nejvíce zaujalo to zlaté vejce, jako efekt to musí být paráda, otázkou je co potom na to řekne ta vana :) Je fakt, že ta cena je docela bombastická na to, že každá ta "bombička" je jen na jedno použití.

  OdpovědětVymazat
 7. tie mrkvicky su dokonale:)
  Pozyvam na velku GA o Rimmel, Niveu a ine, tu: http://goo.gl/DSNk3D

  OdpovědětVymazat
 8. Úžasný článok :) veľmi sa mi páčia najmä nečokoládové darčeky pre šibačov

  Čo je dobré to musím mať aktuálne aj s extra mega GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 9. Na velkonocne ozdoby si veľmi nepotrpim...ale mrkvicky by som brala vsetkymi desiatimi..:D

  OdpovědětVymazat
 10. jeej tak to je super :) Škoda, že Lush u nás na Slovensku nie je určite by som sa tam niekedy chcela ísť pozrieť. Keď vidím ako všetky blogerky a youtuberky tieto produkty ospevujú :)


  P.S: Ak máš čas, bola by som veľmi rada ak by si zašla na blog mojej sesternice. Je to ešte len začínajúca blogerka a veľmi by sa potešila tvojej návšteve či komentáru. Vopred ďakujem.
  www.partofnicol.blogspot.com

  OdpovědětVymazat