Přeskočit na hlavní obsah

Březnové nej

Je tady konečně duben a s ním i sluníčko. Je načase zhodnotit výrobky, které jsem používala v měsíci březnu. Jaké to byly a jak se mi líbily?

Sprcháč:
Tento měsíc vévodil mé koupelně tento skvost od dermacolu. Miluji tu jeho teplou slaďoučkou vůni.

Šampón:
Po šampónu jsem tentokrát sáhla v lidlu a musím přiznat, že to nebyla špatná volba. Asi už zůstanu značce cien věrná.

Henna:
Moje vlasy konečně zasloužily zase něco jiného než chemii, tak jsem ji po dlouhé době prostřídala zase s hennou.

Proti rozšířeným pórům tento měsíc úspěšně bojoval garnier pure.

Stíny:
Tomuto měsíci vévodili stíny vanilla milkshake od essence, které dodávají víčku přirozený a lehce třpytivý vzhled.

Rtěnka:
Na rtech si nemůžu vynachválit tuto úžasnou a zároveň nenápadnou rtěnku, která musí slušet snad každé blondýnce.

Komentáře

  1. Ta rtěnka vypadá velmi hezky. Zajímavé typy :)

    OdpovědětVymazat
  2. Od cien jsem ještě žádný produkt na vlasy nezkoušela, ale mám to v plánu.. Škoda, že nedáváš vlastní fotky produktů :-(

    Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.