Přeskočit na hlavní obsah

Den matek Lush

Květen už pomaličku klepe na dveře a spolu s ním i den matek. Nezapomeňte na tu svou a kupte jí nějakou maličkost, třeba v podobě voňavé bomby od Lush. Tato skvělá firma vytvořila několik výrobků a balíčků speciálně pro tuhle příležitost. Z této voňavé nadílky bude mít určitě radost každá maminka.

Flowering tea: Skvělý dárek pro milovnice čaje. Teto skvost promění vaši vanu v  obří šálek čaje a voní po jasmínu, chrpě, neroli a pomerančových květech. Tak neváhejte nalijte mamince trochu šampaňského, nakrájejte jahody a přichystejte tuhle nezapomenutelnou koupel.

Happy mothersday: Tento dárek ve skvělém plechovém truhlíku jistě potěší každou milovnici nejenom kosmetiky, ale také květin. Truhlík se totiž dá využít, třeba k zasazení bylinkové zahrádky. Ale pokud vaše maminka není zrovna zahradnice, nezoufejte, truhlík najde určitě využití i na uschování drobností. Dáreček obsahuje: Rose Bombshell koupelová bomba, Think Pink koupelová bomba, Sunflower koupelová pěna, Yuzu and Cocoa bubbleroon – koupelová pěna, Sunrise mýdlo, Helping Hands krém na ruce, Lemony Flutter máslo na nehtovou kůžičku, Yummy Mummy krémový sprchový gel. Vše, co vaše maminka potřebuje, aby byla krásná a odpočatá.


Just for mom: pokud vaše maminka miluje vanu, je tu pro ni tento úžasný balíček pěti rozmazlujících koupelí od lush. Přibalte k nim nějakou dobrodružnou knihu a budete mít vyhráno. Obsahuje: itergalactic koupelovou bombu, twilight koupelovou bombu, guardians of the forest, yoga bomb, rose bombshell,

Love you mom: dva produkty, které si zajisté vaše maminka vychutná. Obsahuje rose bombshell a french kiss koupelovou pěnu.

Mum: Dárek který překypuje jarem a vůní květin. Připomene krásné časy dětství v zahradách a na loukách, kde pobíhala s kamarádkami a honila motýly. Nic není silnější, něž vzpomínky a právě vůně vzpomínky vyvolávají. Dáreček obsahuje: Sakura koupelová bomba; Sunflower koupelová pěna; Ladybird koupelová pěna, Yummy Mummy krémový sprchový gel; Respect Your Elders mýdlo, Loveand Light krém na ruce.

Thanks mum: maminky nám sušili slzičky, když jsme brečeli, vždycky pofoukaly odřená kolena, trpělivě spravovaly roztrhané oblečení. Utěšovaly nás v postýlce, když všude kolem řádila strašidla a měly pro strach uděláno. Přišli z práce a ještě si našly čas aby uvařily, uklidily a dokonce s námi napsaly i úkoly. Za to jim patří jedno velké Děkuji a od toho je tu tento balíček. Obsahuje tři produkty, které jsou zabalené v indickém khadi papíru. V balíčku se skrývá: sunrise mýdlo, Beautiful sprchový gel a african paradise tělový kondicionér.

Slavíte doma svátek matek? A čím plánujete vy svou maminku obdarovat?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.