úterý 26. dubna 2016

Den matek Lush

Květen už pomaličku klepe na dveře a spolu s ním i den matek. Nezapomeňte na tu svou a kupte jí nějakou maličkost, třeba v podobě voňavé bomby od Lush. Tato skvělá firma vytvořila několik výrobků a balíčků speciálně pro tuhle příležitost. Z této voňavé nadílky bude mít určitě radost každá maminka.

Flowering tea: Skvělý dárek pro milovnice čaje. Teto skvost promění vaši vanu v  obří šálek čaje a voní po jasmínu, chrpě, neroli a pomerančových květech. Tak neváhejte nalijte mamince trochu šampaňského, nakrájejte jahody a přichystejte tuhle nezapomenutelnou koupel.

Happy mothersday: Tento dárek ve skvělém plechovém truhlíku jistě potěší každou milovnici nejenom kosmetiky, ale také květin. Truhlík se totiž dá využít, třeba k zasazení bylinkové zahrádky. Ale pokud vaše maminka není zrovna zahradnice, nezoufejte, truhlík najde určitě využití i na uschování drobností. Dáreček obsahuje: Rose Bombshell koupelová bomba, Think Pink koupelová bomba, Sunflower koupelová pěna, Yuzu and Cocoa bubbleroon – koupelová pěna, Sunrise mýdlo, Helping Hands krém na ruce, Lemony Flutter máslo na nehtovou kůžičku, Yummy Mummy krémový sprchový gel. Vše, co vaše maminka potřebuje, aby byla krásná a odpočatá.


Just for mom: pokud vaše maminka miluje vanu, je tu pro ni tento úžasný balíček pěti rozmazlujících koupelí od lush. Přibalte k nim nějakou dobrodružnou knihu a budete mít vyhráno. Obsahuje: itergalactic koupelovou bombu, twilight koupelovou bombu, guardians of the forest, yoga bomb, rose bombshell,

Love you mom: dva produkty, které si zajisté vaše maminka vychutná. Obsahuje rose bombshell a french kiss koupelovou pěnu.

Mum: Dárek který překypuje jarem a vůní květin. Připomene krásné časy dětství v zahradách a na loukách, kde pobíhala s kamarádkami a honila motýly. Nic není silnější, něž vzpomínky a právě vůně vzpomínky vyvolávají. Dáreček obsahuje: Sakura koupelová bomba; Sunflower koupelová pěna; Ladybird koupelová pěna, Yummy Mummy krémový sprchový gel; Respect Your Elders mýdlo, Loveand Light krém na ruce.

Thanks mum: maminky nám sušili slzičky, když jsme brečeli, vždycky pofoukaly odřená kolena, trpělivě spravovaly roztrhané oblečení. Utěšovaly nás v postýlce, když všude kolem řádila strašidla a měly pro strach uděláno. Přišli z práce a ještě si našly čas aby uvařily, uklidily a dokonce s námi napsaly i úkoly. Za to jim patří jedno velké Děkuji a od toho je tu tento balíček. Obsahuje tři produkty, které jsou zabalené v indickém khadi papíru. V balíčku se skrývá: sunrise mýdlo, Beautiful sprchový gel a african paradise tělový kondicionér.

Slavíte doma svátek matek? A čím plánujete vy svou maminku obdarovat?

Žádné komentáře:

Okomentovat