středa 27. dubna 2016

Essence juice it!

V květnu uvede essence novinky ze své nové jarní kolekce juice it! Tato kolekce bude plná ovocných barev a vůní. V kolekci najdeme jak decentní broskvové tóny, tak výrobky v jasně červené třešňové barvě. Máme se opravdu na co těšit!

Rtěnka jelly tint: jedná se o semitransparentní rtěnku. V nabídce bude ve dvou barvách a to ve smyslné třešňově červené nebo neodolatelné růžové melounové. Její gelová textura slibuje postupné zabarvení vašich rtů a zanechává lesklý efekt.

Tužka na rty glossy: Tato lesklá tužka orámuje dokonale tvoje rty, navíc se hodí barevně k výše uvedeným rtěnkám. Prostě nerozlučná dvojka. Opět v třešňové a melounové barvě.Balzám na rty lip smoothie: Tomuto nádhernému balzámku v originálním obalu prostě nejde odolat, když se k tomu přidá ještě mírně narůžovělý odstín, který zanechá na tvých rtech a ovocná vůně, není o čem pochybovat. Prostě ho musíš mít!


Tvářenka ball blush: Originálně řešená tvářenka v jemných jarních tónech, která by neměla chybět v žádné kabelce. Už není potřeba žádný štěteček. Díky jejímu originálnímu tvaru ji snadno naneseš na tváře a pak už jen rozetřeš. Perfektní třeba k bazénu nebo na fesťáky.Kartáč na vlasy: tento kartáč na vlasy s designem kiwi bude originálním doplňkem nejen na cesty, ale tvým společníkem pro každý den. Jeho veselý design ti zlepší den i když venku zrovna prší anebo třeba padají trakaře. Pročeše každou strukturu vlasů bez tahání. 

Toaletní voda cherry: Skvělá letní ovocno-květinová vůně. Hlava obsahuje třešeň, mučenku a jabloňový květ, srdce zase konvalinky, heliotrop a nektarinkový sorbet, základem vůně je pižmo, santalové dřevo a fazole tonka. 


1 komentář: