Přeskočit na hlavní obsah

Jaro na zahradě

Přišlo jaro a s ním i spousta práce na zahradě. Jako malá jsem nenáviděla, když naši zaveleli, že se jde pracovat na zahradu. Upřimně nenávidím to dodnes. Když jsem byla malá zabral vždy nějaký ten příslib odměny v podobě něčeho dobrého. Rok od roku jsem však náročnější a jen tak nějaká sladkost mi špatný pocit ze zničených, špinavých nehtů, rozedraných rukou, případně spálených zad nespraví. Tak hold nezbývá ,než si hledat i na této práci něco hezkého. A protože jsem holka, jako každá jiná, i já zbožňuji hezké oblečení a doplňky, tak proč nevypadat dobře i při práci na zahradě. A to ať už pracuji do úmoru, nebo to pouze předstírám.Gumáky: 
Jsou naprostou nezbytností a když na to přijde i vhodným módním doplňkem.
Tyto seženete na serveru Garden Girl za 1180 Kč.

Stylové gumáky od firmy Novesta za 1863 Kč

Úžasné modré pro všechny zimní typy. Seženete na best-boty.cz za 829 Kč.

Lacláče:  Když jde o zahradu, není nad pohodlné kalhoty s laclem.
Tyto seženete v HM za 899 Kč.
Nepřehlédnutelná budete i s těmito od uhse. Cena 799 Kč.

Slamák: Když je člověk zabraný do práce zapomene na to jak slunce žhne. Proto nezapomínejte v horkých dnech na pokrývku hlavy, ať předejdete úžehu.
Tento seženete na serveru bezpotisku.cz za 195 Kč.
Slamák s přezkou z postovnezdarma.cz za 225 Kč.
S tímto slamákem určitě zazáříte. Bonprix za 349 Kč.

Rukavice: Při zahradničení nejvíce trpí ruce, proto si pořiďte nějaké pěkné rukavice.
Tyhle v desigual stylu koupíte ve 4home za 59 Kč.

Kytičkové nabízí Dajar. Cena 95 Kč.
S jahůdkami vám to půjde od ruky. Teshop.cz za 32 Kč.
Komentáře

  1. Ty první gumáky to je pecka, ty chci :)

    OdpovědětVymazat
  2. Hezký článek. Já na zahradu spíš v tom nejhorším, protože jsem pak vždy strašně špinavá a zaprášená:) Ale tvoje tipy jsou pekne.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.