Přeskočit na hlavní obsah

Koho sledovat na instagramu (blogeři/youtubeři)?

Už jsem tu měli dříve článek: Koho sledovat na instagramu?, který byl zaměřený na kosmetické značky. Dnes se podíváme na blogery/youtubery a jejich instagramy.

Svět podle Lu: Vizážistka, maminka, youtuberka a opravdová bohémka, která si umí užívat toho, že je žena. Na jejím instagramu najdete nejenom ukázky kosmetiky, outfitů a dobrého jídla, ale také fotky ze života, nebo třeba tipy, kde koupit kosmetiku v akci.


A cup of style: Dvě sestry youtuberky, blogerky se smyslem pro módu a zdravý životní styl. Jejich instagram je skvělou inspirací.


Petra lovely hair: Myslím že Petru nemusím představovat. Beauty blogerka, youtuberka, zakladatelka kosmetické značky PetraLovelyHair.


Miroslav Čížek: myslím, že i zde bude představování zcela zbytečné, ale kdyby náhodou někdo nevěděl: fotograf, bloger, youtuber a manžel Petry Vančurové alias Petry lovely hair. 


Kristyna tisdale: Holčina, která dokáže s kosmetikou zázraky. Její blog: https://kristynatisdale.wordpress.com


Shopaholic Nicol: známá česká youtuberka.

Tereza in Oslo: známá česká lifestylová a velmi inspirativní blogerka.

annbloggerkid: Mladá nadějná blogerka. Její blog najdete zde: http://annbloggerkid.blogspot.cz


Atishows: Mladý nadějní youtuber. Jeho kanál naleznete zde: https://www.youtube.com/user/AtiShows

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Beauty adventní kalendáře

Při včerejším pozorování třepotajícího se plamínku na první zapálené adventní svíčce, jsem si vzpomněla, jaké to bylo, když jsem si v dětství vyloupávala čokoládu z adventního kalendáře a trošku se mi zastesklo po těch bezstarostných časech. Čokoláda je super!!! Ale dnes už jsem velká holka a co si budeme povídat ten čtvereček čokolády už přece jenom není to pravé.

Když jsem asi před dvěma lety viděla poprvé beauty adventní kalendář, byla jsem fascinována. Připadala jsem si zase jako malá holka ve vánoční pohádce. Tyto kalendáře mě fascinují dodnes a jejich nabídka je rok od roku bohatší.

Tady nabízím pro inspiraci výčet alespoň několika z nich. Snad někoho z Vás uchvátí tak jako mě.

Nyx:
V tomto skvělém adventním kalendáři najdete nejenom krémové rtěnky, rozjasňovač, oční stíny, ale také spoustu další dekorativní kosmetiky. Obsahuje celkem 24 okýnek. Cena 1299 Kč.


Clarins: Pokud máte rádi kosmetiku clarins, tento adventní kalendář Vás určitě potěší. Obsahuje pečující krémy, odličovače …

Zajímavé adventní kalendáře

Blíží se nám advent a Mikuláš. K adventu pro mě neodmyslitelně patří adventní kalendář. Já jako malá zbožňovala vylupování malých čokoládiček z okýnek a vždy jsem měla co dělat, abych je nevyloupala všechny.

V dnešní době však kromě klasických čokoládových adventních kalendářů, najdeme i různé netradiční. Zdá se, že kalendáře už nejsou pouze záležitostí malých dětí, ale potěší i dospělé. Takže pokud nevíte co nadělit svým blízkým na Mikuláše, tady je malá inspirace:

Mixit:
Skvělý nápad na adventní kalendář dostala firma mixit. Tento kalendář udělá radost všem milovníků zdravé výživy. Najdete v něm jak kaše do kapsy, tak musli, těšit se však můžete i na mrazem sušené ovoce a výborné mixitky. Cena: 749 Kč.


Lush: Na Lush jsem tady nejednou pěla ódy. Jde o značku přírodní, ručně vyráběné kosmetiky, která netestuje na zvířatech, je vegetariánská, v některých případech dokonce veganská. Jejich produkty vždy nádherně voní. Letos pro Vás přichystali dvanáctidenní adventní kalendář plný voňavých…

Čím odlíčit 16h rtěnku dermacol

Drží pevně a nejde dolů?
I po ránu máte zbytek rtěnky na rtech?
jak ji dostat dolů bezezbytku?

Máte 2 možnosti:

1. Dvoufazový odličovač na olejové bázi.

A co, když však doma zrovna žádný nemáte?

2. Olivový nebo kokosový olej, ten má doma v dnešní době snad každý, osvědčilo se mi namočit do něj vatovou tyčinku (nespotřebujete tolik množství, jako kdyby jste použila odličovací tampónek). Rty tím nejenom krásně odlíčíte, ale také vyživíte. A když už budete u toho můžete se rovnou pustit i do převalování oleje, viz. můj článek.Tak přeji hodně zábavy s těmito skvělými rtěnkami.