čtvrtek 7. dubna 2016

Nové masky od cienJistě už většina z vás zaznamenala, že Lidl rozšířil svůj sortiment kosmetiky od značky cien. Stála jsem u toho velkého regálu s tím opravdu nesčetným výběrem a přemýšlela, jakou novinkou si udělám radost. Nakonec můj zrak padl na tři masky, a protože jsem do masek docela blázen a každá vyšla něco kolem patnácti korun, rozhodla jsem se vyzkoušet všechny.


Jako první jsem se rozhodla vyzkoušet hydratační masku. Nanesla jsem si ji podle návodu a nechala působit něco kolem patnácti minut, pak se má maska otřít ubrouskem. Mně se maska za tu dobu vpila krásně do pleti, takže jsem ji ještě trošku vmasírovala, už jsem ji neotírala. Musím říct, že maska hydratuje opravdu dost intenzivně, efekt mi vydržel asi do druhého dne do odpoledne. Já mám velmi suchou pleť, takže doporučuji všem, co se s tímto problémem taky potýkají. Naopak pokud máte mastnou pleť, asi to není ta správná volba, protože maska by vám ji ještě více promastila, což asi nikdo nechce.

Druhá na řadu přišla maska čistící, opět jsem ji nanesla na patnáct minut a poté se měla setřít. Maska mi za těch patnáct minut docela dost zaschla, takže jsem ji musela umýt, setřít by nešla, ale efekt byl taky docela slušný. Je však potřeba tuto masku používat jedenkrát až dvakrát týdně, aby byla opravdu efektivní, na poprvé spíše nečistotu vytáhne na povrch pleti. Jinak také musím říct, že maska docela vysušuje, ale já mám sama o sobě dost suchou pleť, takže po použití jsem ji musela pořádně promazat. Pro dívky, co se potýkají s mastnou pletí nebo s akné je to určitě dobrý tip na vyzkoušení.


Poslední maska je maska proti vráskám. Zase jsem ji nanesla na patnáct minut a poté setřela ubrouskem, tentokrát se nevpila ani nezaschla, takže to šlo. I tuto masku musím pochválit, samozřejmě, že jsem za patnáct minut nebyla jako po liftingu, na to můžete rovnou zapomenout, ale pleť mi přišla pěkně vyživená, takže má i tato maska určitě co pleti dát.


Musím říct, že mě všechny masky mile překvapily a určitě to nebylo naposledy co jsem si je pořídila.

4 komentáře:

 1. Nad maskami z Lidla som už rozmýšľala, uvidíme či ich nakoniec kúpim. Skvelá recenzia :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to já nějakou taky vyzkouším :)

  OdpovědětVymazat
 3. Rada bych vyzkousela.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat