úterý 29. listopadu 2016

Vánoce v Lush

Vánoce pro mě nejsou jen sněhové vločky, vánoční stromeček s dárečky a zpěv koled. Ale také vůně vánočního cukroví, jehličí, svíček, nebo třeba také svařáku. Proto jsem také ráda, že moje oblíbená značka Lush vyrábí každým rokem speciální vánoční kolekci, která všechny tyto moje oblíbené vůně obsahuje.

Není nad to přijít ze sněhové vánice domů, napustit si vanu horké vody a do ní vhodit koupelovou bombu. Zatímco sledujete, jak putuje po hladině a zvolna se rozpouští, rozpouští se spolu s ní i Vaše starosti. A obrazce, které vznikají na hladině pomalu probouzí Vaši fantazii. Kouzelná vůně Vás zavede zpět do Vašeho dětství, už jste zase ta malá holčička, která se těší na štědrý den Všude zní koledy a dětský smích, rodiče tajuplně šeptají, v televizi běží pohádky a v kuchyni voní cukroví.


Na co se tedy můžeme letos od Lush těšit?

Butterbear:
Nádherný bílý medvídek přímo ze severního pólu. Nejenom že pohladí naši dětskou duši, ale potěší také vůní vanilky a ylang ylang, navíc díky fair trade kakaovému máslu zvláční pokožku. Nechte se hýčkat tímto medvídkem pro velké holky. Cena 85 Kč.Santas belly:
Ano, česky řečeno Santův pupík. A co že Santův pupík skrývá? Je to anýz, jablečná šťáva, červené víno a obrovskou dávku jablečné vůně. Musím říct, že Santa má opravdu vytříbený apetit. Cena 179Kč.


Mistletoe:
Jmelí je už letos pasé. Vyzkoušejte raději tuhle koupelovou bombu. Vůně jasmínu a vetiveru Vám zaručí lásku minimálně na štědrý večer a kdo ví, možná až do konce života. Cena: 155 Kč.


Fairy dust:
Úchvatný voňavý tělový pudr, který nejenom, že je třpytivý, takže prozáří Váš den, ale také zajistí po celý den pocit svěžesti. Že je používání tělových pudrů staromódní? Po vyzkoušení tohoto určitě změníte názor. Navíc je vegan, což je další obrovské plus. Cena: 265 Kč.


Reindeer rock:
Krásné mýdlo s reliéfem soba. Voní po růži, neroli a jasmínu. Obsahuje spoustu horských brusinek, které jsou jako balzám na pokožku podrážděnou mrazivým počasím.

Shooting stars:
Toto mýdlo s betlémskou hvězdou navodí tu správnou vánoční atmosféru. Jeho vůně citrusového sorbetu Vás probere před štědrovečerním večírkem. Vitamíny, které obsahuje navíc projasní pokožku a krásně ji vyživí. Takže se nejenom budete cítit skvěle, ale také tak budete vypadat. Cena 169 Kč.


Santa baby:
Tento hydratační peeling chutná po cole a co si budeme povídat, kdo by se každý rok netěšil, až zase uvidí v televizi tu slavnou reklamu na coca colu. Vánoce jsou tady! Tento skvost s cukrem, a výtažkem z višní a datlí nádherně vyživí vaše rty a osladí Vaše štědrovečerní polibky.Snowie:
Za tímto úžasným sněhuláčkem se skrývá pěna do koupele. Pokud Vám jej nebude líto, stačí ho rozdrobit pod proudem tekoucí vody a hned se uvolní omamná vůně grapefruitu, neroli a růžové silice. Na hladině se začnou jakoby zázrakem tvořit bublinky se třpytkami. Vskutku kouzelný sněhulák nemyslíte? Cena: 155 Kč.


Všechny tyto výrobky zakoupíte zde
2 komentáře: